Новини » Політика 15 квітня, 2019, 11:51
У штабі Зеленського висловили сподівання, що дебати таки відбудуться
ZIK
ZIK

Позиція штабу Володимира Зеленського щодо дебатів залишається незмінною – вони повинні відбутись 19 квітня на НСК «Олімпійському». Якщо вони таки відбудуться, це буде одним з демократичних факторів «абсолютно прозорих виборів».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

Він заявив, що вчорашні події на НСК «Олімпійському» більше нагадували передвиборчий мітинг, на який має право Президент. Втім, наголошують: це точно були не дебати.

«Була озвучена позиція Володимира Зеленського, що захід який відбувся 14 квітня – це точно не дебати. Якщо я не помиляюсь, ще 4 квітня було узгоджено, що дебати відбудуться на «Олімпійському», але законом про вибори президента зазначено дату 19 квітня – остання п'ятниця перед днем голосування», – підкреслив експерт.

У той же час постанова Центральної виборчої комісії передбачає, що дебати повинні відбутися у студії (кімнаті) Суспільного телебачення.

«Тим не менш, у законі цього не прописано. Ба більше, враховуючи, що обидва кандидати озвучили бажання оплатити цей захід з виборчих фондів, то це взагалі не є великою проблемою», – запевняє Дмитро Разумков.

Крім того, він наголосив, що дебати варто було б проводити не у якихось приміщеннях, що належать національному спорткомплексу, а саме на стадіоні.

«Те, що відбулось вчора, більше нагадує передвиборчий мітинг. Навіть було встановлено сцену, на якій перед прес-конференцією Петро Олексійович проводив агітацію. Втім, він має на це повне право, якщо це було оплачено з його виборчого фонду», – зазначив політконсультант Володимира Зеленського.

Він також підкреслив, що позиція штабу кандидата щодо дебатів залишається незмінною – вони повинні відбутись 19 квітня на НСК «Олімпійському».

«Я сподіваюсь, що дебати таки відбудуться. Це буде одним з демократичних факторів абсолютно прозорих виборів», – резюмував політтехнолог.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимів он-лайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом з ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

 

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 16:04 :02