Новини » Події Читать эту новость на русском

У Порошенка покликали Зеленського на додаткові дебати – 19 квітня

ZIK

Петро Порошенко пропонує Володимиру Зеленському зустрітися 19 квітня на «Олімпійському» на додаткових дебатах.

Про це під час прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив речник штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

Як зазначив Олег Медведєв, Петро Порошенко запропонував Володимиру Зеленському зустрітися на «Олімпійському» та окрім дебатів, які передбачені законодавством, додатково прийти на дебати 19 квітня. Ідеться про часові межі від 16-ї до 20-ї години.

«Тому що надалі і Порошенко, і Зеленський мають вирушити – звичайно, кожен окремо –кожен своєю дорогою на дебати на Суспільному телебаченні. Згідно із законодавством такі дебати мають відбутися о 20-й годині.

Згідно з інструкцією ЦВК, кандидати мають прибути на телебачення о 19.30 для того, щоб провести жеребкування і встановити послідовність їхніх виступів», – зазначив Олег Медведєв.

Речник штабу додав, що така пропозиція – цілком раціональна, і в Зеленського немає підстав, щоб її не прийняти.

Як повідомляли, кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський записав нове відео, у якому висунув кілька вимог до чинного Президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах із Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом із ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

А вже згаданий Олег Медведєв висловлював готовність Президента до додаткових дебатів із Зеленським на стадіоні 19 квітня – якщо час не збігатиметься з офіційними дебатами.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...