live

Стало відомо про запитання від штабу Порошенка до Зеленського

ZIK

Доля «Приватбанку», перельоти до олігарха й неотримані повістки до війська під час хвиль мобілізації – у виборчому штабі Петра Порошенка назвали імовірні запитання, які чинний Президент хотів би поставити іншому претенденту на пост керівника держави, шоумену Володимиру Зеленському.

Про це під час прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив речник виборчого штабу кандидата на пост президента Петра Порошенка Олег Медведєв.

Речник виборчого штабу, коментуючи нове відеозвернення Володимира Зеленського, в якому той озвучив низку вимог до Петра Порошенка, оцінив його як «ролик заради ролика».

«Ми почули, про що він хотів би говорити на дебатах. Якщо він хоче говорити про Свинарчука, то позиція Президента тут відома і добре роз’яснена суспільству, але можемо ще раз повторити. Так само є Президентові що сказати по справі Гандзюк. Він, до речі, днями зустрічався із групою активістів, яка здійснює громадський контроль за розслідуванням цієї справи. Так само Президентові є що сказати і про долю українських моряків, які перебувають у російському полоні», – запевнив Олег Медведєв.

Речник виборчого штабу зауважив, що у Петра Порошенка своєю чергою могли б знайтися «аналогічного калібру» питання до Володимира Зеленського.

«Напевно, Порошенко хотів би спитати Зеленського про долю «Приватбанку» і про ставлення Володимира Зеленського, про вимоги скасувати націоналізацію «Приватбанку» і повернути його у приватну власність, і про наслідки такого рішення для клієнтів банку та співпраці України з МВФ. Порошенко хотів би спитати Зеленського про його 14 перельотів у Женеву та Тель-Авів до Ігоря Валерійовича. Порошенко хотів би спитати Зеленського про 41 мільйон доларів, які з «Приватбанку» перекочували на рахунки «95-го кварталу», – припустив він.

З його слів, Президент як Головнокомандувач, очевидно, хотів би спитати шоумена, чому Зеленський свого часу не отримав чотири повістки під час хвиль мобілізації, які відбувалися у 2014-2015 роках.

«Але така дискусія, на наше переконання, є неправильною. Суспільство, перш за все, хоче не копирсання у минулому кандидатів і не зведення порахунків», – вважає Олег Медведєв.

Як повідомляли, 15 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський записав нове відео, в якому висунув кілька вимог до чинного Президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах із Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом із ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.Loading...
Loading...
Loading...