Новини » Економіка 15 квітня, 2019, 18:16
Скільки грошей держава витратить за рік на субсидії, – розповів аналітик-фінансист
ZIK
ZIK

У 2018 і в 2019 роках на субсидії було виділено абсолютно однакову суму – 58 мільярдів гривень. Проте зменшилась кількість українців, які її отримують.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

За словами пана Фурси, держава в 2018 і в 2019 роках виділила абсолютно однакову суму на субсидії, і жодного скорочення по фінансах не відбулося.

«Фраза про те, що уряд скоротив субсидії у порівнянні з минулим роком – неправильна. Всі чудово знають, що минулого року на субсидії також було виділено 58 мільярдів гривень. Фізично це та сама сума грошей, яка була передбачена в 2018 році», – зазначив експерт.

Водночас він погодився з тезою про те, що, дійсно, кількість людей, які отримують субсидію, зменшилась. Він пояснив, що за формальними ознаками, які запровадив уряд, зменшилася кількість людей, які можуть претендувати на субсидію.

«Жодна людина не каже, що це якісь негативні ознаки. Вони всі цілком зрозумілі. Я не хочу давати субсидію людині, в якої дім 200 метрів. Чому ми, платники податків, маємо сплачувати комусь субсидію, хто живе в домі 200 метрів? Я не можу вважати людину бідною, якщо вона живе в такому будинку», – вважає Фурса.

Як зазначалось, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:13 :38