live

Шок і здивування, – голова Комітету ВРУ про економічні кроки команди Зеленського

ZIK

Робота над запровадженням в Україні податку на виведений капітал триває ще з осені 2015 року, тож як у команді Зеленського можуть твердити, що це – їхній крок?

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Парламентар, відповідаючи на запитання глядачів щодо економічних кроків Володимира Зеленського на посаді президента, які було оприлюднено минулого тижня і які «перегукуються» із діями в економічній сфері чинної влади, заявила, що всі кроки команди Зеленського щодо економічного блоку її шокували та здивували.

Зокрема, деталізувала Ніна Южаніна, йдеться про ініціативи щодо податку на виведений капітал, над яким триває робота ще з осені 2015 року. Нині закон в останній редакції внесений Президентом України та визначений як невідкладний, профільний комітет ВРУ рекомендував ухвалити його в першому читанні.

«Але ті, хто є консультантом у тій команді, якраз найбільше зробили проти того, щоб закон не був прийнятий у парламенті і не підтриманий ні МВФ, ні Світовим банком. Як зараз вони говорять, що це – їхній крок, якщо ми цим займаємося?» – заявила Ніна Южаніна.

Нардеп повідомила, що законопроект щодо податку на виведений капітал включатимуть до порядку денного парламенту після розгляду законопроекту про мову. Ніна Южаніна додала, що спільно з міжнародними партнерами обговорюватимуть цей проект закону, щоб ухвалити документ, узгоджений із ними.

«Нам важливо, щоб з наступного року цей закон запрацював, тому що він надасть великі можливості українському бізнесу і можливість реінвестувати саме у виробництво, в оновлення основних фондів, операційну діяльність. Це кошти, які залишаться у бізнесі, притім, за які не треба буде сплачувати жодні відсотки», – зазначила Ніна Южаніна.

Як повідомляли, експерти назвали, які обіцянки кандидатів у Президенти втілити неможливо.

Нагадаємо, парламентський Комітет із питань податкової та митної політики рекомендував прийняти за основу президентський законопроект про внесення правок до Податкового кодексу щодо податку на виведений капітал.

Президент України Петро Порошенко наголошував на важливості запровадження податку на виведений капітал.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...