Новини » Політика 15 квітня, 2019, 9:32
Позицією щодо дебатів у Зеленського демонструють нерозуміння системи функціонування держави, – Гримчак
ZIK
ZIK

Усі розпорядження та постанови Кабінету міністрів України – це підзаконні акти, які є обов'язковими до виконання на всій території України. Так само усі постанови Центрвиборчкому щодо виборів та дебатів є обов'язковими до виконання.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Він підкреслив, що звільнення заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка було виконанням вимоги суспільства.

«Під час зустрічі Президента з громадськістю це було одним з пунктів. Петро Порошенко сказав, що зробить це. Це прояв того, що Президент чує громадянське суспільство», – пояснив чиновник.

Втім він висловив переконання, що це не сильно вплине на довіру суспільства до Президента, бо, мовляв, прізвище Сергія Семочка знає дуже невелика кількість людей.

Крім того, заступник очільника МінТОТ висловив свою думку щодо того, чи варто напередодні другого туру виборів очікувати від Президента резонансних кадрових рішень.

«Певні рішення будуть ухвалені, наскільки я розумію. Втім, я не думаю, що це надзвичайно важливі питання, щоб якимось чином змінити розстановку сил. Скоріше якісь зміни могли б внести дебати кандидатів або їхня сутність», – підкреслив Юрій Гримчак.

З його слів, наприклад, те, що Володимир Зеленський напередодні не з'явився на дебати з Петром Порошенком на «Олімпійський», не дуже здивувало.

«Свого часу на одному з телеканалів були організовані дебати між представниками команд Порошенка і Зеленського. Я був від команди Президента, але представники Зеленського так і не з'явились. Для них це нормально, тому нічого нового не сталося», – розповів заступник голови МінТОТ.

Крім того, він заявив, що заяви представників штабу кандидата у президенти Володимира Зеленського про те, що підзаконні акти не є обов'язковими до виконання, є проявом нерозуміння того, як функціонує держава.

«Є закон, згідно якого дебати проводить суспільний мовник. У той же час ЦВК є розпорядником, до функцій якого належить вирішення того, де, як і коли. Центральна виборча комісія своєю постановою визначила, що всі ці заходи проводяться на студії Суспільного», – наголошує урядовець.

Відтак, підкреслює він, всі розпорядження та постанови Кабінету міністрів України так само є підзаконними актами, ухваленими на виконання законів.

«Вони є обов'язковими до виконання на всій території України. Так само усі постанови Центрвиборчкому щодо виборів є обов'язковими до виконання», – резюмував Юрій Гримчак.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимів он-лайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом з ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:53 :18