Новини » Економіка 15 квітня, 2019, 19:38
Поява штрафів за несплату послуг ЖКГ – голова профспілок повідомив, якими вони будуть
ZIK
ZIK

Із 1 червня в Україні запровадять штрафи за несплату житлово-комунальних платежів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Пан Волинець повідомив про те, що за невчасну сплату комунальних послуг з 1 червня боржникам будуть нараховувати штрафи.

«Нарахування буде становити 0,01% за кожен день від суми невиплаченого боргу, тобто заборгованість буде зростати в арифметичній прогресії», – зазначив експерт.

За його словами, за останній місяць дуже багато людей із числа субсидіантів не змогли сплатити комунальні платежі, а штрафи додатково ляжуть тягарем і можливо призведуть до позбавлення їх субсидій.

«Були різні причини, чому люди вчасно не сплатили платежі, з одного боку, банки погано спрацювали, а їм вигідно тримати гроші і ними крутити, а з іншого, Пенсійний фонд допустив помилки з прізвищами та ініціалами, тож уточнення триватиме певний час. Також люди не отримали достатньо інформації, вони не розуміють, куди йти і що робити. Є ще інваліди, які нездатні прийти і які не можуть оформити довіреність, і банк не може ці кошти видати», – пояснив Волинець.

Як зазначалось, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:38 :54