Новини » Політика 15 квітня, 2019, 23:53
Петро Порошенко заявив про конфлікт інтересів екс-міністра фінансів Данилюка у справі «Привату»
ZIK
ZIK

Коли готувався позов до Лондонського суду у справі «ПриватБанку», тодішній міністр фінансів Олександр Данилюк забезпечував позицію України – захист інтересів держави проти Коломойського. Натомість сьогодні, володіючи таємничою інформацією щодо позиції держави, він пішов працювати у штаб, де працює Андрій Богдан, який представляє Коломойського.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ефірі проекту «Свобода слова» на телеканалі «ICTV»

Він запевнив, що екс-міністр фінансів Олександр Данилюк лукавить, коли говорить, що рішення про націоналізацію «ПриватБанку» ухвалив Національний банк.

«Нацбанк ухвалив рішення про ліквідацію «ПриватБанку». Питання про націоналізацію не належить до компетенції НБУ. Я повністю підтримую питання про націоналізацію «Привату». Ба більше, я розділяю відповідальність. Хоча це не передбачено законом, за ініціативою пана Данилюка та Прем’єр-міністра скликав РНБО і поставив свій підпис», – підкреслив Президент.

Відтак, наголошує він, питання націоналізації банку було рішенням кризового штабу, куди обов’язково входив міністр фінансів, тому там є підпис і Олександра Данилюка.

«Однак, потрібно розуміти, що пан Данилюк, коли готувався позов до Лондонського суду, забезпечував позицію України – захист інтересів держави проти «ПриватБанку», проти Коломойського. Натомість сьогодні, коли звільнився, перейшов до штабу, одним з керівників якого є Андрій Богдан, що представляє Коломойського в суді проти України», – заявив Петро Порошенко.

Звертаючись до Олександра Данилюка він підкреслив, що у юриспруденції це називається конфліктом інтересів, який, фактично, є злочином.

«Ви, володіючи таємничою інформацією щодо позиції держави, пішли працювати у штаб, де працює пан Богдан, що представляє Коломойського. Я вважаю, що коли це не обговорюється, ми маємо величезні ризики. Пане Олександре, я підтримую ваші зусилля, коли ви працювали на державу,» – резюмував глава держави.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимів он-лайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з’явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом з ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 21:54 :27