Новини » Політика 15 квітня, 2019, 15:50
Олещук: Кандидати в президенти зараз борються за те, щоб виборець прийшов на дільницю
ZIK
ZIK

Кандидати в президенти протягом кампанії грають у свою гру і лише вибори покажуть, наскільки підходи виявились успішними. Але малоймовірно, що принципи кардинально зміняться і на виборах буде неочікуваний результат. Тому зараз головним завданням є заохотити виборця прийти на дільницю і проголосувати.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив політолог Петро Олещук.

«Добре, що у нас під час виборів немає такого тотального спокою, як в КНДР. Адже у будь-якому випадку існує або модель демократії з усіма проблемами, недоліками, труднощами або тоталітаризм», – сказав Олещук.

За його словами, насправді, електорат Петра Порошенка і Володимира Зеленського вже викристалізувався і тому глобальних змін не варто очікувати.  

«Фактично, обидва кандидати воюють не між собою і не за електорат суперника, а за мобілізацію свого виборця. І робити вони це можуть різними способами, бо допомогти може будь-що. При тому, що активність опонента часто відіграє в даній ситуації більшу роль в мобілізації власного виборця, аніж власні дії», – вважає він.

На його думку, імовірно, кампанія Порошенка зробила не менше для Зеленського, ніж його власна кампанія.

«Накручування рівня емоційності в суспільстві сприяє набирання балів опонента. Тому кандидати і далі продовжуватимуть працювати у цьому напрямку, мобілізуючи свого виборця, щоб привести його на виборчі дільниці. При цьому кандидати грають кожен свою гру і лише вибори покажуть, наскільки підходи виявились успішними. Але малоймовірно, що принципи кардинально зміняться і на виборах ми побачимо якусь принципово іншу ситуацію», – додав Олещук.

Нагадаємо, 14 квітня Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимів он-лайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом з ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 13:39 :56