Новини » Політика 15 квітня, 2019, 20:30
«Одна з найдорожчих», – Южаніна розповіла, скільки коштувала виборча кампанія Порошенка
ZIK
ZIK

Суспільство зможе дізнатися точну цифру, яку було витрачено на вибори, після того, як ми подамо звіт до Центральної виборчої комісії. Я думаю, це будуть сотні мільйонів гривень.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, довірена особа кандидата в президенти України Петра Порошенка Ніна Южаніна.

Відповідаючи на запитання ведучого, скільки коштів кандидат у президенти України Петро Порошенко витратив на вибори, Ніна Южаніна зазначила:

«Все суспільство точну цифру дізнається після того, як ми подамо звіт до Центральної виборчої комісії. І загальний звіт з усіма витратами, напрямами, платіжними дорученнями буде опублікований на сайті Центральної виборчої комісії. Завтра будемо подавати тільки проміжний звіт, тому трошки треба почекати», – заявила довірена особа кандидата в президенти України Петра Порошенка.

А на запитання глядачки, чи не краще було б витратити ті кошти, які кандидати в президенти пустили на передвиборчу кампанію, на «соціалку», Ніна Южаніна відповіла так:

«Справді, ця виборча кампанія є однією із найдорожчих. Але всі кошти, які витрачалися, вони йшли в економіку країни. Це кошти, які залишаються в країні, вони спрямовані на телеканали, на друковані матеріали в ЗМІ. Тому нічого поганого у витрачанні цих коштів я не бачу», – наголосила Южаніна.

А на «соціалку», продовжила народний депутат, будуть спрямовані інші кошти, які передбачені у бюджеті країни.

Нагадаємо, політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів, у скільки обійшлась виборча кампанія Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 21:54 :38