live

Міністр Омелян: Скандали у відомстві спровокували прихід лоукостів

ZIK

Завдяки тому, що були скандали з Ryanair, зараз українці мають можливість дешево літати. За три роки пасажирський потік в аеропортах зріс удвічі – із десяти мільйонів пасажирів щороку до двадцяти з половиною, і ця цифра надалі зростає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

 «Глибинні реформи відбулися у Міністерстві охорони здоров’я, в Міністерстві освіти. Децентралізація також успішно йде країною», – перелічує Володимир Омелян.

Усі скандали призвели до результатів, переконаний міністр інфраструктури України.

«Завдяки тому, що відбулися скандали з Ryanair, зараз українці мають можливість літати дешево. Коли кажуть про зубожіння і кризу – це абсолютна неправда. Тому що за три роки ми вдвічі збільшили пасажирський потік в аеропортах. З десяти мільйонів пасажирів щороку до двадцяти з половиною. Це кількість надалі зростає. Також ми відкрили десять аеропортів», – розповідає Володимир Омелян.

До слова Ryanair розширює географію польотів з України до ЄС, так, вже восени з’являться рейси з Харкова та Одеси у Познань. Міністр інфраструктури України запевняє: не лише в авіасфері відбулися зміни.

«Нові неоплани входять на українські автошляхи. Ми маємо якісно іншу ситуацію в конкуренції авіації, морській сфері», – підкреслює Володимир Омелян.

На українську залізницю будуть заходити приватні перевізники: як вантажні, так і пасажирські, звертає увагу міністр інфраструктури.

«Моя справа в НАБУ – повністю політична річ лише для дискредитації. Я радий, що реформа продовжується, а справа відійшла в небуття», – зазначає Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України оцінює передвиборчу ситуацію.

«Демократія – це завжди добре, ми забезпечили прозоре волевиявлення громадян. Цього немає ні в Росії, ані багатьох інших державах на схід від нас. Ми не розглядаємо можливості перемоги опонента Петра Порошенка, а віримо в те, українці проголосують мудро», – коментує Володимир Омелян.

Нагадаємо, в Україні змінили місце голосування уже 252 тис. виборців.Loading...
Loading...
Loading...