Новини » Світ 15 квітня, 2019, 15:55
Марк Фейгін: Зустріч Путіна і Кім Чен Ина – частина плану Росії щодо легалізації Криму
ZIK
ZIK

Володимир Путін вбачає необхідність створювати перевагу в усіх регіонах, особливо тих, де триває військовий конфлікт або є загроза його створення. Тоді, маючи можливість впливати на ці конфлікти, Кремль хоче таким чином провести «обмін» своїх сфер впливу на зняття санкцій та легалізацію окупованого Криму.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив російський опозиційний політик Марк Фейгін.

Він підкреслив, що Москва традиційно намагається услід за США зображати Росію крупною державою у східному регіоні.

«Кремль намагається втручатись у перемовини щодо безядерного статусу Північної Кореї, хоча особливих важелів впливу там немає. Конкретно зараз Путін своїм візитом у КНДР, очевидно, запланованим не дуже давно, пробує відповісти на ту обставину, що нормальні перемовини з Японією щодо Курильських островів так і не склалися», – запевняє політик.

З його слів, японці сильно образились на «розвод» з боку Кремля, який хотів передати Японії лише два з чотирьох спірних островів.

«Сьогодні Японія шукає шляхи здійснення тиску (на Росію – ZIK), розуміючи, що острови їй точно не повернуть і мирні договори з урахуванням повернення бодай двох островів підписані не будуть», – пояснює Марк Фейгін.

Відтак, розповідає експерт, Володимир Путін, враховуючи традиційні взаємні агресивні протиріччя між Японією та КНДР, хоче посилити контакт з останньою.

«Цим самим він хоче показати японцям, що у нього, буцім, є важелі здійснення тиску, здебільшого дипломатичного, компенсуючи їх взаємини зі США. Не забуватимемо, що в Японії розташовуються американські військові бази. На думку Кремля, КНДР мала б опиратися на переговорах з Трампом щодо безядерного статусу держави», – запевняє російський політик.

З його слів, для Москви досягнення глобальних домовленостей між Вашингтоном і Пхеньяном є невигідними. Тому зусилля Москви спрямовані на те, аби ця небезпечна точка в регіоні залишалась.

«Тут вбачаються інтереси Путіна у певному «розміні». Це може бути будь-який варіант – Венесуела, КНДР і ролі там Росії, Сирії на відміну санкцій і визнання Криму російською територіє. Тут дипломатична робота іде саме в цьому напрямку», – заявив Фейгін.

На його думку, Володимир Путін вбачає необхідність створювати перевагу в усіх регіонах, особливо гострих, де триває військовий конфлікт або є загроза його створення.

«Це робиться для того, аби стати частиною вирішення цих проблем. Тоді глобальним чином можна було б домовитися зі США про відміну санкцій і припинення здійснення тиску на Москву у зв'язку з проблемою анексії Криму. Зараз це головне», – резюмував фахівець.

Нагадаємо, згідно з повідомленням низки ЗМІ, зустріч президента Росії Володимира Путіна і північнокорейського лідера Кім Чен Ина може відбутися вже у кінці наступного тижня у російському Владивостоці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 12:53 :11