Новини » Економіка 15 квітня, 2019, 12:36
Колишній міністр економіки пояснив, чому інфляція в Україні зростатиме
ZIK
ZIK

Через збільшення ціни на газ, слід очікувати зменшення росту економіки. Як наслідок, ймовірно, Україну чекає інфляції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив віце-прем’єр-міністр, міністр економіки України (1992) Володимир Лановий.

«Уряд має відповідати вимогам суспільства і часу. Однак уряд Гройсмана – абсолютно не виправдав умови, у які потрапила країна. У нас масова еміграція з України. Кому цим потрібно завдячувати?», – обурюється експерт.

Колишній міністр економіки наголошує: чотири роки з п’яти в Україні – від’ємний результат у промисловості, а зростання йде з вторинних показників.

«Цього року зростання економіки буде ще нижчим, через те, що підняли ціну на газ. Водночас, більшою стане інфляція, ніж навіть попередніх років. Ми стали найбіднішою країною Європи», – каже Володимир Лановий.

Колишній віце-прем’єр-міністр звертає увагу на те, що ніякої індексації пенсій, насправді, не відбулося.

«Окремим категоріям громадян підвищили виплати. Зараз кажуть, що військові пенсіонери, начебто, знову отримають більшу пенсію. Що це за індексація? Мабуть, можна сказати, що у нас пенсіонери – найбідніші в світі», – говорить експерт.

Уряд має ставити перед собою завдання, адже він прийшов, аби змінити ситуацію, наголошує колишній міністр економіки України (1992).

«Що може змінити Гройсман? У нього немає відповідної освіти. Його сутність – вторинна через президента-олігарха, який побудував свою імперію в парламенті та уряді. Гройсман виконує функцію флюгера», – переконаний Володимир Лановий.

Також колишній міністр економіки України критикує Володимира Гройсмана за підвищення мінімальної зарплати.

«Підвищення мінімальних виплат при незростанні виробництва веде до того, що зростає тіньова економіка. Люди отримують зарплату, але не показують її. Окрім того, парадоксально те, що торгівля у нас не падає, на відміну від промисловості», – додає колишній заявив віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 05:27 :26