Новини » Політика 15 квітня, 2019, 16:51
Ірина Геращенко: Регулярно отримую погрози, але не дозволю керівництву МВС робити з цього політику

Віце-спікер Ірина Геращенко продемонструвала погрози, які регулярно отримує на телефон і пошту. Не скаржиться на них у МВС, бо вважає, що керівництво Міністерства має займатися превенцією та забезпеченням безпеки, а не політикою.

Про це вона написала на своїй Фейсбук-сторінці. Подаємо допис у повному обсязі:

Фото: facebook.com/iryna.gerashchenko
Фото: facebook.com/iryna.gerashchenko

«Ось такі, ще й гірші погрози, регулярно отримую на телефон і пошту. Ставлюся до них творчо):, в МВС не скаржуся. Не перелякана. Ще й не такі і не так лякали, й при януковичах, й бойовики. За охороною не ховаюся. На стадіон ходити не боюся): Нікому не дозволю шантажувати себе за мої політичні погляди і позицію.

Щодо МВС, то хотілося б, щоб ця важлива і шановна структура уникала політизації. Займіться, будь ласка, вашими безпосередніми обов’язками, зокрема, профілактикою злочинності на вулицях українських міст і селищ. А не коментуванням роликів в Інтернеті і виборчим процесом, замість ЦВК. Безпека громадян залишається одним з ключових викликів, маємо разом гарантувати її нашим громадянам.

З незмінною повагою і любов’ю до тисяч простих поліцейських і правоохоронців, які важко і багато працюють на захист держави від криміналу. Ціную вашу роботу і ваш внесок в безпеку держави».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 13:50 :22