Новини » Політика 15 квітня, 2019, 13:21
«Грабіжницький» МВФ вимагає 3% «відкату»: Порошенко «потролив» Зеленського-Голобородька
ZIK
ZIK

Диктат Заходу переходить усі мислимі межі! Велика сімка «боїться» економічного і політичного зростання України та її перетворення у реально велику державу у своєму регіоні. Я наказую міністру фінансів нарешті покінчити з борговою залежністю!

Про це іронічно заявив Президент України Петро Порошенко на власній зустрічі з представниками бізнесу в ефірі телеканалу «Прямий».

Іронізуючи, він зазначив, що у переговорах про черговий транш від «грабіжницької організації» Міжнародного валютного фонду, за допомогою якої Захід визискує країни «третього світу», від України вимагають 3% «хабара».

«Вони також наполягають на монополії на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Я дякую вам за підтримку таку», – іронізує Президент.

Крім того, жартує Петро Порошенко, фінансові міжнародні організації вимагають, щоб Україна скоротила виробництво пшениці на 70%.

«Вони вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні його розширення на територію всієї Київської області. Дорогі друзі, диктат Заходу переходить всі мислимі межі», – заявив глава держави, ледь стримуючи сміх.

У той же час, зазначає Гарант, Велика сімка «боїться» економічного і політичного зростання України та її перетворення у реально велику державу у своєму регіоні.

«Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пані міністр фінансів, нам потрібно нарешті покінчити з борговою залежністю. Це мій наказ вам! Приблизно так. Можливо, я трохи перебільшив, але приблизно так виглядає співпраця з МВФ у серіалі «Слуга народу» в очах «президента» Голобородька», – пояснив Петро Порошенко.

Завершував Президент свій іронічний виступ шквальні оплески та гучний сміх, які лунали із залу.

Він зізнався, що не бачив цей серіал, лише читав про нього, але потім передивився і жахнувся. Мовляв, антизахідна риторика є частиною гібридної війни, яку веде Росія.

«Чесно кажучи, я просто не знаю, якої думки щодо співпраці з міжнародними фінансовими організаціями дотримується мій опонент. Він – неначе рівняння з усіма невідомими. Його кампанія нагадує німе кіно, де актор жваво рухається, але не вимовляє жодного слова», – резюмував Президент України.

Читайте також: Зеленський агітував «Молодь за Януковича», - фото

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимів он-лайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з’явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом з ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 12:33 :39