Новини » Політика 129

Економія чи зрив виборів: політолог озвучив версії недокомплектації дільничних комісій

ZIK

Недокомплектація дільничних виборчих комісій може бути пов’язана з тим, що людям не заплатили або хочуть зекономити. Інша гіпотеза – таким чином хочуть зірвати вибори.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Володимир Фесенко дивується, чому напередодні другого туру президентських виборів виникли певні труднощі з формуванням дільничних виборчих комісій. Таку ситуацію політолог називає загадкою.

«Минулого тижня я почув про цю проблему. Потім почав розпитувати колег, і виявилося, що по всій країні ось така ситуація. Дуже дивно, чому в президентській команді вирішення цього питання залишили на останній день», – зазначив Володимир Фесенко.

Він припустив, що затягування з формуванням ДВК може бути пов’язане з браком коштів або з планом зірвати вибори.

«Вже є різні гіпотези. Можливо, недокомплектація дільничних комісій пов’язана з тим, що людям не заплатили або хочуть зекономити. Інша гіпотеза – таким чином хочуть зірвати вибори. Ця версія конспірологічна, але в умовах, де всі один одного підозрюють, вона теж обговорюється», – заявив політолог.

Однак якщо одна зі сторін не комплектує за своєю квотою комісії, продовжив Фесенко, Центральна виборча комісія має зробити це за рахунок так званих «місцевих резервів».

«Це має врятувати ситуацію, але ризики всеодно є. Тому краще вирішувати усі ці проблеми своєчасно», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія закликала громадян долучатися до роботи дільничних виборчих комісій, адже у 33 округах вони недоукомплектовані.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...
Loading...
Loading...