Новини » Політика 15 квітня, 2019, 10:43 блоги
Дегенерація проти нації
Галина Пагутяк
українська письменниця, лауреат Шевченківської премії з літератури

Це не лише про майбутні вибори. Радше – взагалі. Логічний наслідок того, що все відбувається за космічними законами. Один із них – НЕ ЗАШКОДЬ! Собі, іншим, природі, завдяки якій ти живеш, своїй країні. Другий закон – ВСЕ ПОВЯЗАНЕ МІЖ СОБОЮ. Брак культури призводить до браку хліба. Виживають більш розвинені інтелектуально особини, які швидше дають собі раду з труднощами, не пиляють гілку, на якій сидять, не виколупують з фундаменту наріжний камінь.

Вони розуміють, що потурання особистим симпатіям, образам, бажанням у вирішальні моменти – це шлях деградації. До всього треба підходити прагматично, налаштовуючись не на миттєву втіху, а на тривалу вигоду. Це і є мораль. Найкраще сказав про мораль Монтень, який був мером Бордо: «Навчіться правильно мислити – ось основа всілякої моралі». Навчіться прораховувати кожну ситуацію, щоб вона гармоніювали з законами Всесвіту – і все у вас буде виходити чудово.

У кожній людині всередині є моральний закон. Немає його тільки в здегенерованих, здеформованих особинах. Вони приречені на вимирання. Родинами, родами, цілими народами. Так відбувається очищення. Нема добра і зла у Всесвіті, але є Благо. Хто йому суперечить, той зникає. Наші сучасники такі самі, як і тисячі років тому. Могутня Хеттська держава загинула від чуми, яку амбітні завойовники-правителі разом з трофеями привезли з Єгипту. Ментальна чума зараз загрожує не лише Україні, а й усьому людству, але ніхто цим не переймається, налаштовуючись на миттєві забаганки. Деградація інтелекту рано чи пізно призведе до глобальної катастрофи. Зверніть увагу, що на підсвідомому рівні продукує масова культура: зомбі та інопланетяни. Виживають у тому пеклі розумні і людяні. Виживуть і після 21 квітня.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:19 :40