Новини » Політика 15 квітня, 2019, 21:50
Член Зе!Команди повідомив, як Володимир Зеленський готується до дебатів
ZIK
ZIK

У Зе!Команді немає спеціально запрошених політологів, які б готували Володимира Зеленського до дебатів.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів ідеолог команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук.

На запитання ведучої про те, які спеціалісти допомагають Володимиру Зеленському готуватися до дебатів, пан Стефанчук сказав, що підготовкою до дебатів займається та сама команда, яка займається його президентською кампанією. Вона взяла на себе обов’язки щодо інтелектуального забезпечення, розробки стратегії і тактики.

«У нас є нормальне розуміння того, як повинно це відбуватися. Зрозуміло, що виборчий процес має мати логіку, стратегію і тактику, і це відпрацьовується, в тому числі на рівні дебатів. Підготовка триває. І я думаю, що на дебатах важливо не хто ти є, а наскільки ти повноцінно можеш використати ті навички, які в тебе є, наскільки ти більш чесно прокладеш дорогу до сердець і розуму людей», – зазначив ідеолог Зе!Команди.

Зокрема щодо того, скільки і якою інформацією володіють кандидати у президенти, експерт сказав, що за 28 років незалежності в Україні були люди, які прекрасно володіли цифрами, які знали всі мікро- і макропроцеси, але це призвело до того стану, який зараз спостерігається в країні. Тому, на його думку, прийшов час для іншої парадигми і філософії –що у владі повинні бути не люди-цифри, а люди-майбутнє.

«До влади мають прийти люди, які своїми справами довели, що вони чогось варті і вони готові як суперменеджери на найвищому рівні забезпечити правильний розвиток нашої країни. Не може одна людина розбиратися у всіх сферах, для цього в неї є штат фахівців, які розбираються набагато краще», – вважає Стефанчук.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі НСК «Олімпійський». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Водночас, небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Крім того, 10 квітня Володимир Кличко закликав Порошенка та Зеленського пройти тести VADA. Петро Порошенко здав аналізи експертам VADA та заявив, що непроходження тесту – це приниження для країни.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:53 :24