Новини » Політика 15 квітня, 2019, 0:43
Будемо працювати до жовтня: Парубій розповів про роботу парламенту після виборів
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та заступник голови ВРУ Оксана Сироїд під час засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та заступник голови ВРУ Оксана Сироїд під час засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Верховна Рада і Кабінет Міністрів України продовжать роботу над програмами незалежно від того, хто виграє президентські вибори в країні, заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.

Уряд України – Кабінет Міністрів і Верховна Рада працюватимуть над програмами підвищення соціальних стандартів і розвитку економіки незалежно від того, хто здобуде перемогу на виборах, розповів спікер Верховної Ради України Андрій Парубій 14 квітня в інтерв’ю телеканалу «Україна», відео доступне на YouTube-каналі «Сегодня», пише Гордон.

«Парламент продовжить працювати, уряд продовжить працювати до кінця жовтня. Ми маємо чітко розроблений план із розвитку економіки і підняття соціальних стандартів для українців. І український парламент, і український уряд буде над цією програмою працювати, незалежно від того, як відбудуться президентські вибори. І ніхто не зможе перешкодити парламенту провести цей пакет реформ», – заявив Парубій.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24%, за Порошенка – 15,95% виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Згідно зі ст. 90 Конституції України, президент не має права призначати дострокові вибори Верховної Ради за півроку до закінчення строку своїх повноважень або повноважень парламенту. Парламентські вибори в Україні заплановано на 27 жовтня 2019 року. Отже, новообраний президент, за законом, може ухвалити рішення про розпуск Ради до 27 травня.

14 квітня у штабі кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського, заявили, що поки рано говорити про можливий розпуск Верховної Ради в разі перемоги на виборах їхнього кандидата, а такі рішення слід ухвалювати тільки в межах закону і в інтересах суспільства. Однак до цього у штабі Зеленського заявляли, що він у разі перемоги має намір впровадити якийсь «секретний план» для Верховної Ради. Представники штабу не озвучили подробиць, але зазначили, що за допомогою цього плану Зеленський має намір «налагодити співпрацю з депутатами».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:27 :08