Новини » Події 14 квітня, 2019, 14:42
Президент чекає Зеленського на Олімпійському: Якщо не прийде – кликатиму щодня на кожен ефір
ZIK
ZIK

Якщо Володимир Зеленський боїться прийти на дебати, ми будемо його запрошувати кожен день на кожні ефіри.

Про це під час виступу сказав Президент України Петро Порошенко на Національному спортивному комплексі «Олімпійський» у Києві, який транслює в ефірі телеканал ZIK.

Перед дебатами пан Порошенко закликав, щоб його конкурент у другому туру президентських виборі Володимир Зеленський прибув. Мета Президента, щоб на дебатах українці дізналися правду про найактуальніші питання майбутнього України, а не купляли кота в мішку.

«Я дуже сподіваюся, що зараз тут буде пан Зеленський, якщо він приїде з Парижу, якщо для нього Україна - понад усе. І ви зможете побачити відповіді на складані питання, почути про майбутнє країни. Ми вибороли це право, бо дебати це ознака демократії», – зазначив Президент.

Також пан Порошенко зауважив, що питання для дебатів відібрані так, щоб країна знала відповіді на всі складні питання. Окрім цього, Петро Олексійович зробив пану Зеленському зробив попередження, якщо той не з'явиться на дебатах.

«Якщо він знову буде ховатися від людей, якщо він боїться, ми будемо його запрошувати кожен день на кожні ефіри для того, щоб вся країна побачила, кому їм обирати на наступні 5 років. Ми поспілкуємося і продемонструємо, що Україна прогне повернення назад до європейської родини народів і не допустить втягування її в російську імперію. Ми з вами цього не допустимо», – на цих словах Порошенко пішов на дебати.

Як повідомлялося, державне підприємство «НСК «Олімпійський» отримало запити від уповноважених представників кандидатів на пост Президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка щодо проведення дебатів.

Від представника Порошенка надійшов запит щодо проведення дебатів 14 та 19 квітня 2019 року, а від представника Зеленського – на 19 квітня 2019 року.

Другий тур виборів Президента пройде 21 квітня.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:07 :00