Новини » Події 14 квітня, 2019, 16:59
Порошенко заспівав і зробив спільне селфі з глядачами на стадіоні
ZIK
ZIK

Після виступу на дебатах в Національному спортивному комплексі «Олімпійський» у Києві Президент України Петро Порошенко зробив спільне селфі з глядачами на трибунах.

Наприкінці власного виступу на дебатах він зауважив, що має коротку імпровізацію, присвячену Володимиру Зеленському.

Після цього лідер гурту «Kozak System» Іван Леньо заспівав: «Ти казала, що в неділю прийдеш на дебати...». У відповідь Порошенко продовжив, – «Я прийшов, тебе нема - підманула, підвела».

«Дякую, може хоч так Володимир Олександрович нас почує? – запитав пан Порошенко. – Дякую всім. Разом ми – сила!».

Після цього Петро Порошенко запросив усіх до спільного селфі і разом з глядачами заспівав гімн.

«Справжній вибух позитиву на стадіоні «Олімпійський»... Найбільше вразив гімн, який прямо на стадіоні співали 20 тисяч людей (шкода, що поліція применшує кількість тих хто зібрався сьогодні). Насправді українців, які вимагають дебатів від кандидата Зеленського, набагато більше», – прокоментував речник Президента Святослав Цеголко.

Як повідомлялося, державне підприємство «НСК «Олімпійський» отримало запити від уповноважених представників кандидатів на пост Президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка щодо проведення дебатів.

Від представника Порошенка надійшов запит щодо проведення дебатів 14 та 19 квітня 2019 року, а від представника Зеленського – на 19 квітня 2019 року.

Другий тур виборів Президента відбудеться 21 квітня.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:39 :57