Новини » Події 14 квітня, 2019, 17:14
Президент призначив Зеленському нову зустріч і попросив більше не кидати слухавку
ZIK
ZIK

Завтра Петро Порошенко збирається зустрітися із Володимиром Зеленським в ефірі одного із українських телеканалів.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко на Національному спортивному комплексі «Олімпійський» у Києві під час виступу, який транслював телеканал ZIK.

«Ми будемо робити декілька пропозицій, для того, щоб дебати таки організувати. У них немає нічого образливого. Я не перебуваю в зручнішій ситуації. Справа в тім, що дебати – це елемент демократії і право українського народу», – наголосив Президент України.

За політичні мотиви жодна людина в Україні – не постраждала, зазначив Порошенко.

«Кожен з нас дуже цінує свободу. Демократія протягом останніх років була укріплена. Через політичні мотиви жодна людина в Україні не постраждала. Попри всі чутки, ЗМІ мали змогу вільно працювати. Я не вважаю обмеженням свободи слова заборону «Вконтакте» чи «Однокласники». Ми дійсно дали відсіч агресору», – підкреслив Президент України.

В умовах війни вдалося зберегти демократію, право вибору, економічне зростання, яке випереджає російську стагнацію, сказав глава держави.

«Україна демонструє вищі темпи розвитку. Я пишаюся результатами першого туру виборів. Це були вільні вибори, які стали новою політичною традицією. Я зроблю все для того, щоб другий тур теж був вільним», – висловився Президент.

Доля України у небезпеці: з точки зору ризиків зовнішньо- і внутрішньо-політичних процесів, зазначив глава держави.

«Мені не подобається, коли в країні виборча кампанія схожа на німе кіно. Коли замість учасника в дебатах маємо віртуально кандидата, який переконує нас лише з відеокліпів. Це не гідно для української демократії. Бо коли кандидат «мєлькає» на екранах, то для більшості – це просто сюжет зі «Слуги народу». Втім, ми обираємо не Голобородька, а президента України. Я сам хочу з знати його позиції по найважливіших напрямках», – наголосив Порошенко.

Він звернув увагу на підтримку Володимира Зеленського у Росії.

«Мені цікаво, якою є позиція Зеленського щодо моделі поведінки стосовно ворогів і агресорів. Ми не випросимо, не вимолимо долю України в Путіна. Москва сльозам не вірять. Мені не подобається, коли президента моєї країни підтримують такі люди, як Азаров, Жириновський, Янукович, Зюганов. Я вважаю, що цю ситуацію мав би пояснити сам кандидат», – підкреслив Президент України.

Петро Порошенко звернувся до Володимира Зеленського з проханням прийти на дебати.

«Зберіться силами і прийдіть на дебати. Ніхто не підбирає журналістів, текст розмови. Я прийшов на ваш майданчик, Володимире Олександровичу, на телеканал «1+1». Я прийшов до вас, а ви розгубилися. І поплуталися карти, трубки кидалися. До слова, не кидайте слухавку – це не та розмова, яку я хотів би чути від кандидата в президента.

Мені шкода, що Володимира Зеленського сьогодні не було, адже журналісти не мали змоги поставити запитання, відповідно і люди на площі відповідей не почули.

Сподіваюся, що шоу, яке хтось намагався провести на стадіоні 19-го, буде скасовано. Тим паче, ми робимо все для того, щоб створити умови, за яких Зеленський прийде на «Суспільне телебачення».

Володимире Олександровичу, 22:30, 15 квітня, в студії «ІСТV». Мене і вас запросили. Абсолютно об’єктивна позиція. Вважайте, що ми робимо анонс передачі. Вас буде чекати не Петро Порошенко, а глядачі і виборці», – додав Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко пообіцяв у випадку перемоги скасувати посади голів ОДА.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:10 :45