Новини » Суспільство 14 квітня, 2019, 21:27
На дні озера Мічиган виявили ​​велику скульптуру Ісуса Христа
Скульптура Ісуса на дні озера Мічіган
Скульптура Ісуса на дні озера Мічіган

У США місцеві жителі зуміли побачити незвичайну статую: Ісус Христос постав перед людьми у вигляді мармурового статуї на дні знаменитого озера Мічиган.

Про це повідомило навіть новинне агентство CNN, пишуть Акценти.

Цей Ісус Христос раніше був прихований від людських очей через норовливі погодні умови на озері, чиї бурхливі води дозволяють порівняти його з повноцінним морем. Мармурова триметрова статуя Спасителя вагою в 900 кілограм з руками, піднесеним до неба в молитві була виявлена ​​на дні знаменитого американського озера Мічиган.

Кілька сотень осіб прибули в американське містечко Петоскі на півночі штату Мічиган, щоб подивитися на рідкісне видовище – статую Спасителя в натуральну величину на хресті, занурену на дно озера Мічиган. Відомо, що цей Ісус Христос був зроблений в Італії на замовлення родини 15-річного підлітка-дайвера. Юнак загинув у 1956 році. На величезному розп’яття скульптор зобразив тіло Ісуса на хресті. Вважається, що це єдина статуя такого роду в світі, розташована в озері. У минулому році відвідувачі не змогли побачити це диво через сувору погоду.

Двом тисячам паломникам довелося повертатися додому. У цьому році також не було впевненості, що відвідувачі зможуть побачити статую. Однак люди віддалися молитві, щоб погода дозволила їм побачити розп’яття. Води озера Мічиган були скуті льодом, і робочим довелося пробити дірку в замерзлій волі. Це було зроблено для того, щоб численному натовпу вдалося-таки побачити гігантського Ісуса, зануреного під воду.

Мічиганський Ісус Христос розташований приблизно в 360 метрів від берега на дні затоки Літтл Треверс. Повідомляється, що статуя повинна залишитися на тому місці, де вона була вперше виявлена. Швидше за все, вона і надалі буде залучати натовп туристів. З цією метою уряд округу має намір періодично влаштовувати до скульптури екскурсії.

Читайте також: Історики виявили абсолютно несподіваний, унікальний портрет Ісуса

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:31 :52