live

Гройсман заявив, що готовий до парламентських виборів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман братиме участь у парламентських виборах, що відбудуться восени 2019 року.

Про це Гройсман заявив ввечері 14 квітня в ефірі телеканалу ICTV, пише Українська правда.

«Я до виборів готовий... Ніколи не приховував, що братиму участь у парламентській кампанії. Вважаю, що ще дуже багато чого потрібно зробити», – заявив Гройсман.

За його словами, для цього «потрібна розумна більшість, розумна коаліція у парламенті зразка 2019 року».

«Тоді Україна буде стабільною і буде розвиватися... якщо ми дамо відсіч «оскаженілому» популізму», – додав він.

Прем’єр зазначив, що вважає важливим використати період між президентськими та парламентськими виборами для зміни системи.

«Між президентськими та парламентськими виборами є «вікно можливостей», які треба використати для того, щоб далі змінювати систему.... Якщо ми змінили систему децентралізації, ми можемо почати закріплювати її у Конституції... Нам потрібно змінити виборчу систему – відкриті списки... Тоді ми більш якісних людей приведемо у систему центральної влади, в т.ч. можливо й з місцевого самоврядування», – пояснив Гройсман.

За словами глави уряду, його завдання – «щоб «лідерство на місцях» з місць реальних, фактичних, переходило у центр для прийняття більш важливих рішень».

«Також нам потрібно змінити правоохоронну систему України, яка б не пригнічувала економіку та не «кошмарила» бізнес... Якщо цього (змін – ред.) не відбудеться – ми станемо на ті ж граблі, на яких вже були не один раз», – підсумував Гройсман.Loading...
Loading...
Loading...