Новини » Спорт 14 квітня, 2019, 11:55
Британець Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Китаю у автоперегонах Формула-1
Британський пілот німецької конюшні «Мерседес» Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Китаю і знову очолив чемпіонат світу у автоперегонах Формула-1 / ukrinform.ua

У Шанхаї сьогодні, 14 квітня, завершився третій етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Китаю став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»).

Як повідомляє ukrinform.ua, на автодромі у Шанхаї у Гран-прі Китаю впевнену перемогу в 1000-й гонці в історії Формули-1 здобув пілот «Мерседес» – британець Льюїс Гемілтон. Це його шоста перемога в Китаї і 75-а в кар’єрі.

Напарник Гемілтона по команді фін Валттері Боттас, який був кращим у кваліфікації, фінішував другим. Зазначимо, що «Мерседес» виграв цього сезону три етапи з трьох.

Третє місце у німця Себастьяна Феттеля («Феррарі»). На четвертому і п’ятому місцях завершили гонку голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл») і Шарль Леклер («Феррарі») з Монако.

Після трьох етапів Льюїс Гемілтон очолив загальний залік, набравши 68 очок. Валттері Боттас набрав 62 очки і посідає друге місце. На третій позиції Макс Ферстаппен – 39 очок.

Додамо, що четвертий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Азербайджану – відбудеться з 26 по 28 квітня на міській трасі в Баку.

2019-04-18 17:38 :37