Новини » Київ 12 квітня, 2019, 21:20
У Києві чверть субсидіантів не заплатила за комунальні послуги

Рівень розрахунків серед отримувачів субсидій за надані комунальні послуги в Києві становить 75%.

Про це заявив під час брифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

Як зазначив Пантелеєв, для початкового періоду це достатньо високий рівень розрахунку. Однак він зауважив, що громадяни, які отримують субсидії, мають не допускати прострочених платежів. Адже це може стати причиною припинення надання субсидії у майбутні періоди.

«Із березня 2019 року уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році. У рахунках на оплату комунальних послуг субсидія більше не відображається, приходить на картки Ощадбанку та через сервіс «Швидка копійка». З березня скасовується таке поняття, як обов’язковий платіж. Субсидіанти, які отримуватимуть всю суму допомоги на руки, мають самостійно розрахуватися за спожиті у лютому газ, електроенергію, воду та тепло», – сказав Пантелеєв.

Він нагадав, що монетизована субсидія – це цільові кошти, які необхідно спрямовувати на оплату комунальних послуг. За даними КМДА, станом на сьогодні у Києві субсидію отримує 162 тисячі родин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 12:10 :43