Новини » Політика

Олег Медведєв посперечався із Кучеренком через рекламні борди Президента

ZIK

Білборди з Порошенком і Путіним лише ілюструють ключову проблему, яка сьогодні стоїть перед Україною.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів речник штабу Петра Порошенка, політичний консультант Олег Медведєв.

Пан Медведєв зауважив, що поява білбордів, на яких Петро Порошенко зображений із Путіним, жодним чином не означає, що команда Президента вважає виборців Володимира Зеленського агентами Путіна чи Росії. Він запевнив, що такі твердження – це повна нісенітниця і не має жодних підстав про це говорити.

«Порошенко ніколи не казав, що «або я, або Путін». Це Путін казав, що його влаштує в Україні будь-який президент тільки не Порошенко. Але водночас ми не вважаємо, що симпатиками Путіна є виборці, які проголосували за Зеленського, а тим більше – за Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Ігора Смешка та Анатолія Гриценка», – зазначив речник штабу Петра Порошенка.

Однак колишній міністр із питань ЖКГ (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко звинуватив пана Медведєва в брехні і зауважив, коли Петро Порошенко був в ефірі одного з провідних телеканалів, таки казав, що його конкурент – це Путін.

«Навіщо обманювати? Хіба Порошенко не казав, що в нього один конкурент – це Путін, хіба він не говорив такого в ефірі? Хіба він особисто цього не говорив?» – обурився Кучеренко.

Натомість пан Медведєв заперечив це. За його словами, ці білборди всього-на-всього ілюструють ключовий виклик і проблему, яка сьогодні стоїть перед Україною, – російську загрозу. За п’ять років президентства Порошенка Росія не змогла реалізувати жодного свого плану в Україні і не зможе, якщо він надалі залишиться.

«Російські війська мали стояти в Києві, Україна мала бути розшматована, Південь і Схід –відокремлені, а Центр – перетворений у маріонеткову Малоросію. Ніхто в Росії не приховував цих планів, і їх зупинив Порошенко. І коли ми привертаємо увагу до цієї загрози, з повагою до всіх кандидатів у президенти, ми лише хотіли сказати, що ця загроза є, що Україні сьогодні потрібен президент, який має політичну волю, сталеві нерви, дипломатичний хист, досвід і міжнародний авторитет для того, щоб не дати Путіну і в найближчі п’ять років досягти своїх цілей. Якщо хтось зрозумів це інакше з подачі певних демагогів, я від імені команди Порошенка прошу вибачення», – пояснив Медведєв.

До слова, в Україні з’явилися білборди, сіті-лайти та газети із зображенням Петра Порошенка навпроти Володимира Путіна зі словами про «вирішальний вибір» 21 квітня. У виборчому штабі Порошенка заявили, що не питали згоди на використання зображення у президента Росії Володимира Путіна, оскільки він – поза законом.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...