Новини » Політика 13 квітня, 2019, 13:40
«Народ проти» на ZIKу утримує лідерство в рейтингу телеперегляду
ZIK
ZIK

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу - серед лідерів телеперегляду за ключовими ЦА серед інформаційних каналів у своєму слоті.

ZIK
ZIK

У п'ятницю, 12 квітня, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, зайняв першість у своєму слоті серед решти інформканалів за цільовою аудиторією «Вся Україна 18+» із часткою 3,28% та комерційною ЦА «Україна 18-54» з часткою 1,33% відповідно. За зазначеними показниками «Народ проти» на ZIKy залишив позаду в рейтингу NewsOne, «Прямий», «112 Україна», «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 19:58 :38