Новини » Політика

Мосійчук звинуватив Гройсмана, Порошенка та Шокіна в плануванні його арешту в Раді

ZIK

У вересні 2015 року Петро Порошенко, Володимир Гройсман і Віктор Шокін планували арештувати Ігоря Мосійчука в стінах парламенту, щоб примусити фракцію радикалів працювати разом із владою.

Про це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Вересень 2015 року. Тодішнього голову ВРУ Володимира Гройсмана покликав Петро Порошенко, до слова, за присутності Віктора Шокіна. Вони розіграли сценарій щодо того, як арештувати мене в стінах парламенту з однієї метою: щоб примусити Олега Ляшка і нашу фракцію служити Порошенку», – наголошує нардеп.

Народний депутат України запевняє у тому, що є навіть факти, які підтверджують цю спробу.

«Є смс-повідомлення, яке найближчий соратник Порошенка – Кононенко написав Онищенку, який зараз «в бігах». У тексті зазначено наступне: «Хто такий Ляшко? Він уже збитий льотчик». У понеділок подаю заяву в ДБР щодо порушення кримінального провадження по фальшуванню справи проти найвищих посадових осіб країни», – зазначає нардеп.

Народний депутат Ігор Мосійчук пояснив, чому зараз не перебуває у в’язниці.

«Я не в тюрмі завдяки позиції українського парламенту. Коли його примусили проголосувати, то наступного дня 90 депутатів написали заяви про відкликання голосу, поруки. На мій захист виступили усі національно-демократичні, патріотичні політичні партії», – додає нардеп.

Нагадаємо, екс-заступник міністра охорони здоров’я Валерій Івасюк пояснив чому, на його погляд, народ України поділився на два табори.

Loading...