Новини » Спорт 13 квітня, 2019, 15:33
Фінський пілот Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Китаю у Формулі-1
У Шанхаї фінський пілот Формули-1 Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Китаю / ukrinform.ua

У Шанхаї триває третій етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Китаю.

Сьогодні, 13 квітня, у Шанхаї завершились кваліфікаційні заїзді Гран-прі Китаю, повідомляє офіційний сайт змагань. Кращий час показав Валттері Боттас («Мерседес»). Фін на 0,023 секунди випередив напарника по команді британця Льюїса Гемілтона. Для Боттаса це сьомий поул в кар’єрі.

Пілоти «Феррарі» відстали на 0,3 секунди. Німець Себастьян Феттель завтра стартуватиме з третьої позиції, а Шарль Леклер із Монако – з четвертої.

Головна гонка Гран-прі Китаю у Шанхаї відбудеться завтра, 14 квітня. Початок – о 09:10 за київським часом.

Відзначимо, що завтрашня гонка у Шанхаю стане ювілейною, 1000-ю гонкою в історії Формули-1.

Формула 1: Ботасс перший у кваліфікації гран-прі, Хемілтон другий