Новини » Спорт 13 квітня, 2019, 17:35
Денис Молчанов здобув парний титул на тенісному турнірі ATP в Італії
Українець Денис Молчанов разом зі словаком Ігорем Зеленаєм стали переможцями тенісного турніру ATP Open Città della Disfida у італійському місті Барлетта в парному розряді / btu.org.ua

Український тенісист Денис Молчанов разом зі словаком Ігорем Зеленаєм сьогодні, 13 квітня, виграв фінальний матч парного розряду на челленджері ATP Open Città della Disfida у місті Барлетта (Італія) із призовим фондом 43 тис євро.

У вирішальній зустрічі українсько-словацький дует у двох сетах переміг тандем Томислав Бркич (Боснія і Герцеговина) / Томислав Драганя (Хорватія) – 7:6 (7:1), 6:4.

Як повідомляє btu.org.ua, вирішальна зустріч на корті тривала 1 годину та 15 хвилин.

Додамо, що Денис Молчанов та Ігор Зеленай виграли змагання пар у Барлетті й минулого сезону.

Зазначимо, що у сезоні-2019 це перша їхня перемога на турнірах  ATP Challenger Tour.

2019-04-18 18:05 :40