Новини » Спорт 13 квітня, 2019, 17:12
Баскетболісти «Дніпра» зрівняли рахунок у півфіналі плей-оф з «Хіміком»
У півфіналі плей-оф Суперліги баскетболісти «Дніпра» вдруге обіграли вдома «Хімік» і зрівняли рахунок у серії / fbu.ua

У четвертому матчі 1/2 фіналу плей-оф баскетбольної Суперліги сезону-18/19 БК «Дніпро» обіграв на власному майданчику «Хімік» з міста Южне з рахунком 93:77 і зрівняв рахунок в серії 2-2. Фіналіст у цій парі визначиться в Южному у вівторок, 16 квітня.

Южненці добре знали після першого матчу в Дніпрі, наскільки потужно господарі можуть починати поєдинок, пише fbu.ua. Та остаточно справитися з цією небезпекою гостям не вдалося. До середини стартової десятихвилинки южненці намагалися надто не відставати від Дніпра. Та надалі різниця в рахунку стала швидко зростати. Захист гостей не встигав перекривати швидкі атаки дніпрян. При цьому в гравців Хіміка погано йшли кидки. Лише один двоочковий з 12-ти спроб. Два триочкових Рябчука та ще один Едвіна стали найвагомішим внеском у здобуток гостей. Відтак за паритету під щитами Хімік після першої десятихвилинки вже програвав 16 очок.

У другій десятихвилинці южненці додали агресії. Поступово їм вдалося збити атакувальний запал дніпрян, зросла реалізація. То ж до великої перерви гості змогли скоротити загальну різницю до 11 очок. Господарі залишалися кращими лише за реалізацією кидків з середньої відстані – 4/21 проти 8/20.

На початку третьої чверті господарі зробили ривок, по черзі результативно завершили атаки Натяжко, Глєбов та Тимофеєнко. Южненці відреагували тайм-аутом. Після коректив гості відіграли чотири очка, а триочковий найрезультативнішого у складі гостей Едвіна скоротив загальну різницю до десяти очок.

На початку заключної десятихвилинки южненці підібралися на відстань шести очок від Дніпра. Залишалося ще 7 хвилин ігрового часу. У господарів ще достатньо залишалося сил. Вони відповіли 8:0 на останній сплеск активності гостей. Зокрема забили з-за дуги Закурдаєв та Мішула. Яскравим підтвердженням переваги господарів стали два влучання Закурдаєва за дві хвилини до кінця. Він двічі обікрав суперників, які вже надто виснажилися.

Відтак Дніпро виграв 93:77 (29:13, 24:29, 22:23, 18:12) зрівняв рахунок у серії з Хіміком (2-2). Фіналіст у цій парі визначиться в Южному у матчі, що відбудеться у вівторок, 16 квітня.

2019-04-18 17:21 :14