Новини » Київ 12 квітня, 2019, 13:07
Журналістка видання Forbes розповіла, чому іноземним туристам обов’язково потрібно відвідати Київ
<nbsp;>

Відома американська тревел-блогерка і журналістка Брієнна Вілсон (Breanna Wilson) відвідала Київ і назвала місто столицею Східної Європи, де обов’язково потрібно побувати.

Про це вона написала в своєму матеріалі, опублікованому виданням Forbes.

«Враховуючи недавні революції, тривалий конфлікт з Росією і, скажемо чесно, холодну погоду, Київ був місцем, яке інтригувало мене, як журналіста. Але я ніколи не була впевненою, що хочу його відвідати. Не кажучи вже про те, щоб рекламувати його кому-небудь ще. Та я була неправа і не знадобилось багато часу, щоб це з’ясувати», – заявила журналістка.

Вона відзначила столичні художні та соціальні проекти. Зокрема, ресторан «Urban Space 500», який фінансувався 500 спонсорами, а весь прибуток направляється на допомогу соціальним проектам і стартапам для розвитку міста.

«Або «The Naked Room Gallery» – простір, де місцеві художники демонструють свої роботи. Крім того, протягом дня галерея працює як кафе, а вночі перетворюється на секретний винний бар. Так що це найкращий спосіб зануритися в локальну арт-сцену», – написала Вілсон.

За її словами, один із центральних районів Києва – Поділ – схожий на район Нью-Йорка Бруклін своєю поважність і відмінними місцями для відпочинку.

«Поділ – наймодніший район міста, для цього є всі підстави. Перебуваючи в цьому районі, який самі місцеві жителі називають «старим містом», далеко від шуму і суєти Хрещатика – головної вулиці Києва, розумієш, що Поділ більше схожий на Бруклін. Він такий же спокійний, з безліччю відмінних закладів, добре одягненим і крутий натовпом людей навколо», – підкреслила блогерка.

Також вона повідомила, що в Києві і дуже широка коктейльна карта і різноманітна барна культура, яка може задовольнити запити навіть найбільш вимогливої публіки.

«Ходять чутки, що є навіть секретний «бар тільки для барменів «, який відкривається о другій годині ночі. Туди потрапити можуть тільки місцеві жителі, які працюють у міській барній індустрії. Я не можу ані підтвердити, ані спростувати цю чутку, але мені подобається сама ідея таємних барів», – констатувала Брієнна Вілсон.

Як повідомлялось раніше, Київ очолив рейтинг європейських міст, де можна найдешевше відпочити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 13:51 :40