Новини » Політика 12 квітня, 2019, 22:30
Юрій Шухевич: Бігус мав би сидіти за гратами
ZIK
ZIK

Бігус мав би сидіти за гратами. Він з 2017-го року знав, що йде розкрадання армії, велике мародерство, і мовчав. Мовчав до певного моменту, щоб вдарити по Порошенку.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, син головнокомандувача УПА Юрій-Богдан Шухевич.

Він вважає, що розслідування Бігуса щодо розкрадання в «Укроборонпромі» – це ніщо інше, як маніпуляція.

«І ця маніпуляція призводила до крові, до смертей наших вояків на Сході. А він мовчав, бо йому на певний час був потрібен компромат», – зауважив Юрій Шухевич і додав що не вірить у співпадіння розслідування Бігуса з виборами Президента в Україні.

«Я не вірю, що Бігус випадково опублікував розслідування перед виборами. Йому або злили інформацію спеціально, або він мав її раніше. От і за недоноси, за те, що не повідомив, треба відповідати. За це передбачена кримінальна відповідальність. Та ще й у часі війни!» – наголосив Шухевич.

Водночас він додав, що розкрадання армії Міністерством оборони і «Укроборонпромом» відбувалося постійно.

«Верховна Рада розслідує розкрадання в армії з 2003 по 2018 роки. Там є всі міністри. І Гриценко є співучасником. Але не тільки він один. Якби він один був, йому б давно по руках дали. А це було «благословення», там ділились і армію нашу роззброювали, деморалізували і багато інше.

Те саме з «Укроборонпромом». Він працював на зовнішні ринки. Були поставки танків у Пакистан. Ми продавали їх, бо нам вони нібито не були потрібні. Продавали й те, що продавати не можна було. «Укроборонпром» займався бозна-чим. Махінаціями, незаконною торгівлею. Він робив це за Кучми, за Ющенка, за Януковича і продовжує тепер», – констатував Юрій-Богдан Шухевич.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, у якому йдеться про схеми з розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн «Укроборонпром» і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент України призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглось у часі із завершенням слідства.

Син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подасть до суду на журналістів програми. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 19:45 :17