Новини » Політика 12 квітня, 2019, 22:45
В Україні живе два народи: один обрав країну, а другий – коміка, – Валерій Івасюк
ZIK
ZIK

Два різних суспільства існує в Україні. Це український народ, який обрав країну, і народ України, який підтримує коміка. Другий тур – це не вибір між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським, а питання становлення країни.

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив екс-заступник міністра охорони здоров’я Валерій Івасюк.

«Вперше стало очевидно, що в Україні існують два народи: український народ і народ України, який є безликим. Один обрав країну, а другий – коміка. Це сталося вперше», – наголошує експерт.

Влада протягом тридцяти років була не здатна привести у відповідність деякі питання, каже екс-заступник міністра охорони здоров’я.

«Коли ми ухвалювали акт незалежності, вирішували, як назвати цей народ – український чи народ України. Адже він був «совєтским», з яким можна було робити усе: знущатися, саджати, розстрілювати», – зазначає експерт.

Як тільки народ отримує ідентифікацію  з ним нічого не зробиш, говорить екс-заступник міністра охорони здоров’я.

«Справа в тім, що напередодні виборів президента люди повинні зрозуміти, що це не вибір між Порошенком і Зеленським. Питання у тому, чи буде ця країна, чи ні», – підкреслює експерт.

Зараз роль парламенту збільшується, як ніколи раніше, каже екс-заступник міністра охорони здоров’я.

«Залежно від того, хто буде президентом, парламент має стати інститутом противаги. Він має бути тим інститутом, який заборонить президенту переходити межі. Свідомими людьми вибори президента вважаються першим етапом виборів до парламенту», – говорить Валерій Івасюк.

Існуюча система правосуддя, слідства лише формується, переконаний екс-заступник міністра охорони здоров’я.

«Впродовж 30 років система не функціонувала відповідно до вимог України. Я думаю, що народ обере державу, а не те, що заведе нас у віртуальну, смішну, але згубну реальність», – додає Валерій Івасюк.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримує кандидатуру Петра Порошенка на посаду Президента України.

 

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 13:59 :03