Новини » Події Читать эту новость на русском

В Одесі активісти протестували проти забудови узбережжя

В Одесі активісти протестували проти забудови узбережжя

Сьогодні, 12 квітня, в Одесі на вулиці Каманіна відбулася мирна акція протесту проти масового будівництва висоток компанією «Кадор» у приморській зоні міста.

Про це повідомляє видання «Южний кур’єр».

Як зазначається, акція спрямована проти будівництва у районі великої кількості висотних житлових будинків без будь-якої соціальної інфраструктури. Акцію організувала громадська організація «Наше місто Одеса».

Мета акції, заявлена організаторами – ще раз звернути увагу влади і громадськості на безконтрольну забудову міста та відсутність розвитку інфраструктури, нових доріг, шкіл, дитячих садків, достатньої кількості паркувальних місць для автомобілів.

Як пояснили активісти, місце проведення акції обрали не випадково, адже саме тут будується цілий мікрорайон висотних «перлин» без соціальної інфраструктури та без можливості нормально виїхати в інші райони міста.

Учасники акції тримали в руках плакати із закликами до скандального сирійського забудовника Аднана Кивана, власника компанії «Кадор». Серед інших помітними були плакати зі словами «Каманіна – зашморг на шиї міста», «100 перлин, нічого не лусне?», «Киван, де інфраструктура?».

В Одесі активісти протестували проти забудови узбережжя

Крім того, зазначається, що активісти заздалегідь повідомили поліцію про проведення акції з метою недопущення будь-яких протиправних дій з боку третіх осіб.

«Раніше громадська організація відправляла запити в державні структури, з метою перевірити законність будівництв «Кадора» в Одесі», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, український бізнесмен сирійського походження, забудовник Аднан Киван заявив, що у зміні призначення землі санаторіїв для масової забудови «висотками» порушення закону немає.

 
 
 
 
 
 
 
 


Loading...