Новини » Регіони 12 квітня, 2019, 13:23
У Мінветеранів похвалили військовий госпіталь у Луцьку

Заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко відзначив високий рівень військового госпіталю в Луцьку.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

«Під час візиту я побачив, що підтримка АТОвців з боку влади у вашій області є. Мене вразив рівень військового госпіталю. Також антикризовий центр справив на мене позитивне враження. Попри складні політичні умови вам вдається знаходити ресурси для підтримки Героїв. Це важливо», – зазначив Терещенко.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко зауважив, що напрямок роботи, яким займається Терещенко – непростий. Адже патріотизм падає, а молоді бракує національно-патріотичного виховання.

«Я завжди відкрито говорив, що ветеранів та пільговиків різних категорій в країні забагато, у нас бюджет проїдання, а не розвитку. Однак ветерани АТО та їхні сім’ї – це ті люди, яким ми зобов’язані життям. Тому допомагати їм ми будемо, ми повинні. Однак, вважаю, що просвітницької роботи бракує, патріотизм падає. Військові законсервували війну там на Сході, в інших областях її не відчувають. Тож ми маємо займатися і національно-патріотичним вихованням, – відзначив Олександр Ілліч.

Серед іншого на зустрічі обговорили й розвиток регіональних структур новоствореного Міністерства у справах ветеранів України. Як стало відомо, на старті у кожній області залучать до роботи щонайменше 5 осіб. Також зачепили й болючі темі: реабілітацію військовослужбовців, забезпечення їх житлом та пільгами. Варто зазначити, що в області активно діє низка програм, розроблених департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та спрямованих на підтримку АТОвців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 07:48 :30