live
Новини » Київ

У Дрогобицькому районі обговорили участь молоді в розвитку України

Учора, 11 квітня в Дрогобицькому районному Народному домі відбулася конференція молодіжних рад сіл району.

Відкрив конференцію заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Він наголосив, що активна співпраця з молоддю, підтримка її ініціатив, залучення молодих людей до реалізації проектів у різних сферах життєдіяльності кожного села і району в цілому – один з пріоритетних напрямків подальшої співпраці райдержадміністрації з молодіжними радами.

Про духовні аспекти молодіжної політики, відповідальність кожної молодої людини за її життєвий вибір говорив отець-капелан Михайло Коліщак.

Представник міськрайонного центру зайнятості Світлана Шараневич зупинилася на темі профорієнтації. Вона розповіла про послуги, які може надати молодим людям служба зайнятості. С.Шараневич також дала присутнім цікаві та слушні поради, якими вони можуть скористатися при виборі професії.

Гостем конференції стала Софія Федина – відома волонтерка, громадська діячка, науковець, співачка і телеведуча. Молодь, зачаївши подих, слухала цікавий, емоційний та актуальний її виступ, в якому йшлося про роль молоді у виборі напрямку подальшого руху та розвитку України.

На завершення учасники зустрічі спільно виконали Гімн нової української армії «Зродились ми великої години», повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.Loading...
Loading...
Loading...