Новини » Світ

Трамп роздумує над можливістю нової зустрічі з Кім Чен Ином

Президент США Дональд Трамп не виключив можливість третьої зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином, але підкреслив, що процес переговорів буде тривалим. Він також зазначив, що обговорить цю можливість з президентом Республіки Корея Мун Чже Іном.

Про це президент США заявив у четвер перед зустріччю в Білому домі з південнокорейським лідером, повідомляє видання The New York Times, передає Прямий.

«Третій саміт може відбутися, але це має статися поступово, це не швидкий процес. Я ніколи не говорив, що це буде швидко», – сказав він, відповідаючи на питання про можливість третього саміту США-КНДР. «Я люблю саміти, мені подобається зустрічатися з головою (Держради КНДР Кім Чен Ином), це дуже продуктивно, і це насправді поступовий процес», – додав Трамп.

«Ми будемо обговорювати потенційні нові зустрічі з КНДР і Кім Чен Ином», – зазначив також американський президент, говорячи про порядок сьогоднішніх переговорів з президентом Республіки Корея.

За словами Трампа, він переконаний, що у відносинах з КНДР «з часом вдасться досягти безлічі чудових результатів». Він також визнав, що попередня зустріч з лідером КНДР в Ханої не принесла тих результатів, на які розраховували США.

Південнокорейський лідер також наголосив на необхідності третього саміту США і КНДР в найближчому майбутньому і закликав зберігати існуючі темпи переговорів.

Сполучені Штати не заперечують проти розгляду можливості реалізації гуманітарних проектів в КНДР, що вимагає пом’якшення санкцій, зазначив Трамп.

«Ми обговорюємо деякі гуманітарні проекти прямо зараз, і, чесно кажучи, я не заперечую проти цього. Я думаю, що проти цього не потрібно заперечувати», – сказав президент США, відповідаючи на питання про те, чи готовий він до деякого пом’якшення санкцій, щоб Республіка Корея могла займатися в КНДР реалізацією певних економічних проектів.

Loading...