Новини » Регіони

Рівненський апеляційний суд залишив під вартою шістьох членів банди

На Рівненщині триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за двома статтями: частиною третьою ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення) та частиною третьою ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Фігурантами справи є шість осіб, які вже раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, один з них за умисне вбивство.

Учасники злочинної групи підозрюються в тому, що 18 квітня 2018 року за попередньою домовленістю прибули автомобілем в смт Мізоч Здолбунівського району Рівненської області, де, використовуючи спеціально приготовлені засоби для злому замків, незаконно проникли в магазин «Подаруночок», звідки таємно викрали ювелірні вироби із срібла та золота, завдавши шкоду на загальну суму близько 200 000 гривень.

Крім того, 25 жовтня 2018 року підозрювані незаконно проникли до приміщення магазину «Продуктовий кошик», що знаходиться в селі Ситне Радивилівського району, де викрали кошти в сумі 1000 грн, двадцять блоків цигарок та масляний обігрівач, спричинивши шкоду на суму близько 5000 гривень.

Того ж дня, двоє з підозрюваних – громадянин А. та О., перебуваючи на подвір’ї будинку, що на вулиці Степана Бандери в місті Рівне, безпричинно застосували до кількох громадян фізичне насильство, спричинивши їм тілесні ушкодження.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненського апеляційного суду.

Рівненським міським судом від 26 жовтня 2018 року підозрюваним обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

20 березня 2019 року Рівненський міський суд задовольнив клопотання слідчого та продовжив підозрюваним строк тримання під вартою.

Захисник підозрюваних оскаржив ухвали місцевого суду в апеляційному порядку, переконуючи в суді, що стороною обвинувачення, на його думку, не надано достатніх доказів, що підтверджували б існування ризиків, на які вказує слідчий у клопотанні, а тому просив обрати їм запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою.

Прокурор у засіданні суду апеляційної інстанції заперечувала проти задоволення апеляційних скарг захисника, посилаючись на ризики переховування підозрюваних від суду та продовження злочинної діяльності, оскільки учасники угруповання раніше є неодноразово судимими.

Рівненський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ рішення слідчого судді місцевого суду щодо продовження строку тримання під вартою підозрюваним до 25 квітня 2018 року залишила без змін.Loading...