Новини » Світ 12 квітня, 2019, 1:55
Рішення ЄС щодо Brexit лише відклало проблему на потім,– глава МВФ

Рішення Європейської ради щодо продовження процесу виходу Британії з ЄС до 31 жовтня має позитивний сигнал, який дає надію на укладення угоди між сторонами, втім не розв’язує основної проблеми, а лише відтерміновує її.

Так прокоментувала в четвер останній розвиток подій навколо Brexit директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, повідомляє Укрінформ.

«Це (рішення Європейської ради – ред.) уникає ризику щодо виходу Британії без угоди 12 квітня, що розглядалося як один із варіантів», – заявила глава МВФ під час прес-конференції в Вашингтоні, присвяченої початку Весняних зборів МВФ і Світового банку.

Вона уточнила, що Велика Британія, принаймні, не вийде з Євросоюзу прямо зараз, коли сторони не дійшли згоди щодо економічних питань.

«З іншого боку, це дає час для продовження дискусій між занепокоєними сторонами в Британії. Це, очевидно, дає можливість економічним агентам краще підготуватися до всіх можливих варіантів, я маю на увазі, зокрема, промисловців і робітників у Британії, щоб спробувати забезпечити їхнє майбутнє», – зауважила Лагард.

Водночас, підкреслила директор-розпорядник МВФ, це «очевидно, продовжує невизначеність і не розв’язує проблему, а лише відкладає те, що могло би мати жахливі наслідки, оскільки ми вважаємо, з точки зору економічних наслідків, Brexit без угоди перетворився би на жахливий результат».

У середу Європейська рада продовжила чинність статті 50 Угоди щодо виходу Великої Британії з ЄС до 31 жовтня цього року.

У Брюсселі назвали це рішення «гнучким» і найкращим з усіх можливих.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 22:33 :56