Новини » Політика 12 квітня, 2019, 11:11 блоги
Рімейк «Ха-каманди»: Думали, що за Зеленського голосуєте? Та ні, за олігархів і за Путіна
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Мені тут підкинули стару історію, про яку вже встиг давно забути: «Зе-команда» – це рімейк «Ха-каманди», яку в Росії колись розкручували на підтримку лідерки партії СПС Хакамади, а потім і для суспільної підтримки очолюваного нею Союзу Правих Сил. Але я до цього хочу добавити ще одну аналогію.

На самому початку 2001 до Києва, а потім і до Львова завітала делегація Союзу Правих Сил на чолі з Хакамадою для проведення спільних нарад з партією-партнером ПРП (Партія Реформи і Порядок Віктора Пинзеника). Я був учасником усіх цих заходів. Так от, саме тоді в Києві на Інститутській Хакамада гучно й безапеляційно виголосила приблизно такий спіч:

«Наконец-то мы в России избавились от этого старого геронтологического ельцинского режима. Мы гордимся, что именно благодаря нашим усилиям президентом избран действительно молодой, прогрессивный, передовой лидер Владимир Путин».

Присутні на зустрічі члени їхньої фракції на підтвердження кивали головами й притакували, лише Нємцов, який сидів якраз поряд зі мною, щось стиха буркнув несхвальне. Пройшли роки. Нємцова вбили, Хакамаду маргіналізували й викинули з політики, їхню «молоду команду» розгромили, демократію остаточно розтоптали. Результати «великого досягнення» прогресивних діячів із Ха-команди нині пожинає і Росія, і весь світ.

Ха-команда допомогла Путіну прийти до влади в Росії. Зе-команда веде його до України. А ви що, зе-фанати, думали, що ви за Зеленського голосуєте? Та ні, за олігархів і за Путіна.

От тільки шкода, що ні чужий, ні власний досвід нікого не вчить...

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:21 :19