Президент показав прийом «політичного айкідо», – ветеран про «батл» із Зеленським

ZIK

Президент Петро Порошенко показав прийом «політичного айкідо» – прийшов на територію супротивника і зіграв на його полі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив ветеран АТО Валерій Прозапас.

Ветеран, говорячи про вчорашній ефір на каналі «1+1» за участю Президента України Петра Порошенка, зазначив, що керівник держави виявився «бійцем», і ніхто не очікував його появи на телеканалі, відомому своїм негативним ставленням до нього.

«А поведінка Зеленського – нічого дивного, ми до неї звикли. Якщо для когось це якась новина, то полюбуйтеся», – зазначив Валерій Прозапас і припустив, що надалі кандидата Зеленського не показуватимуть аж до післявиборчого періоду.

«Це людина невихована, випадкова, несамостійна», – таку оцінку кандидату дав ветеран.

Валерій Прозапас, коментуючи інформацію проте, що телеканал «1+1» планує позиватися на Президента до суду за те, що він начебто увірвався до ефіру, зауважив, що візит без охорони справді став неочікуваним.

«Це такий прийом політичного айкідо, який показав Порошенко, – прийти на територію супротивника, який не приховує своєї роботи не просто персонально проти Президента Порошенка, а проти особистості Порошенка, – і зіграти на їхньому полі», – заявив Валерій Прозапас.

Нагадаємо, під час дискусії в ефірі «1+1» між Президентом України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським, яка відбувалася за допомогою телефонного зв’язку, останній кинув слухавку.

Як повідомляли, 12 квітня у ВРУ звернулись до МВС із запитом, чи буде так само дзеркально, як і за ролик, де Зеленського збиває вантажівка, порушене провадження проти авторів і сценаристів фільму «Слуга народу» і виконавця головної ролі, де йдеться про розстріл парламенту та похорон президента.

Депутати також вимагали від Міноборони перевірити інформацію, оприлюднену у ЗМІ, щодо ймовірної відмови кандидата на президентський пост Володимира Зеленського від призову у 2014 році.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...