Новини » Економіка 12 квітня, 2019, 13:05
Пенсії військових та інших силовиків обіцяють збільшити вдвічі, – міністр Рева назвав терміни

Пенсії військовослужбовців та інших представників силових органів поетапно зростуть та будуть збільшені вдвічі.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Міністр нагадав, що саме уряд був ініціатором підвищення пенсійних виплат для військовослужбовців. «І в той час, коли підвищення для всіх громадян України внаслідок пенсійної реформи становило у середньому близько 500 гривень, було прийнято рішення уряду на початку 2018 року про поетапне підвищення пенсій військовослужбовцям й іншим представникам силових органів», – нагадав Андрій Рева.

Міністр зазначив, що на першому етапі з 1 січня 2018 року в середньому підвищення становило 1500 гривень, з 1 січня 2019 року – додатково понад 750 гривень, з 1 січня 2020 року становитиме ще більш як 750 гривень.

«Таким чином, пенсійне забезпечення поетапно повинно збільшити пенсії наших силовиків вдвічі. На жаль, про такі успіхи з підвищення пенсій цивільних осіб ми не можемо сказати, тому що можливості Пенсійного фонду не такі, як би нам хотілося. Але темпи зростання пенсій військовослужбовців значно вищі, ніж зростання пенсій цивільних осіб», – зазначив Андрій Рева.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що люди, які мають великий страховий стаж, але невисоку пенсію, можуть отримати «13-у пенсію» вже наприкінці цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 17:55 :13