Новини » Суспільство 12 квітня, 2019, 15:11
На Житомирщині масово гине риба у річці Случ

Загибель риби виявили зранку у місті Баранівка. Очевидці повідомляють, що на поверхні води, хапаючи ротом повітря, намагається врятуватися ще жива риба.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської об’єднаної територіальної громади.

Як зазначається у повідомленні, 12 квітня зранку на річці Случ у Баранівці вздовж берегів поспливала мертва риба. «На поверхні води, хапаючи ротом повітря, намагається врятуватися та, що ще жива. Декілька людей виловлюють рибу, щоб випустити її в ставки і таким чином врятувати», – сказано у повідомленні.

Також зазначається, що Баранівська міська рада направила листи у Державну екологічну інспекцію в Житомирській області, в Управління Державного агентства рибного господарства в Житомирській області, в Новоград-Волинську місцеву прокуратуру, в Баранівське відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області з закликом терміново вжити заходи. Причини загибелі риби зараз встановлюють фахівці.

Як відомо, у Житомирській області у попередні роки вже були випадки забруднення річок Хомора та Случ, однак ситуацію на певний час вдалося стабілізувати. За результатами попередніх аналізів фахівці встановили, що одна з річок – річка Хомора – періодично забруднюється стоками зі сторони Хмельницької області. Ситуація набула широкого розголосу як у Баранівському районі, так і на Житомирщині загалом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 08:55 :20