live
Новини » Регіони 144

На полях Тернопільщини гинуть звірі та птахи: поліція перевіряє фермерів

На Тернопільщині правоохоронці перевіряють інформацію щодо порушення правил обробітку земель.

Останнім часом мешканці викладають у соцмережах фото та інформацію про виявлення мертвих птахів, звірів на сільськогосподарських угіддях області.

Зараз усі ці факти перевіряють слідчі разом із громадськими активістами, повідомили IA ZIK у відділі комунікації обласного управління Нацполіції.

«Недавно громадські активісти виявили, як в Збаразькому районі на полі місцевого фермера обробляють поля від гризунів з можливими порушеннями. Зокрема, до поліції надійшла інформація, що підприємці розкидають отруєну суміш з домішками зерна, яка може спричинити загибель тварин. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Правоохоронці відібрали зразки суміші та направили на дослідження до Держспоживслужби», – повідомили у відомстві.

За словами голови громадської організації «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля» Андрія Об’єщика, такі випадки на території Тернопільщини непоодинокі.

У поліції зазначили, що внесли відомості за даним фактом в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

«Лише після остаточних результатів експертизи можна буде стверджувати, чи могла суміш містити заборонені речовини, які спричинили загибель тварин», – додали у поліції. 

Loading...
Loading...
Loading...