Новини » Політика

Меркель пояснила, чому до Берліна запросила лише Порошенка

Діалог з Петром Порошенком є дуже важливим. Раніше у нас була можливість зустрітись на Мюнхенській конференції безпеки, а зараз у Берліні. Адже, дуже важливо у час виборів мати можливість обмінюватись думками.

Про це на брифінгу Петра Порошенка та Ангели Меркель у Берліні, який транслював телеканал ZIK говорила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«Я вирішила запросити Петра Порошенка, адже я з ним постійно спілкуюся. Також ми бачились нещодавно на Мюнхенській конференції безпеки і не лише. Тому можна констатувати, що відбувається постійний обмін та зустрічі. І в час, коли відбуваються вибори, я також вирішила його запросити, оскільки для мене дуже важливий з ним діалог», – наголосила Меркель.

Її слова підтримав Президент України Петро Порошенко і зазначив, що на порядку денному зустрічі є питання безпеки, європейських принципів України, економічної співпраці та інвестиційного клімату. А також додав, що у другому турі є два переможці, один, з яких є саме він.

«На моє глибоке переконання відбувся вибір українського народу, який треба шанувати. А те, що у нас несистемні політики сьогодні отримують певні результати, то, я думаю, що це на сьогодні є і прикладом деяких європейських країн і не є чимось особливим. Треба боротися за голоси виборців і накреслити дуже важливу програму. Саме цим ми зараз і займаємося. Бо українці мають побачити дебати і не купувати «кота в мішку», відповідно, зробити свідомий вибір. Зокрема, підтримати реального, а не віртуального кандидата», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, вчора, 11 квітня, Президент України Петро Порошенко завітав до студії телеканалу «1+1» на програму «Право на владу». Він запросив свого конкурента на виборах у другому турі Володимира Зеленського на дебати просто в цій студії.

Один із ведучих Сергій Іванов зізнався, що поява Порошенка стала абсолютною несподіванкою та жодним чином не є постановкою. Президент заявив, що готовий протягом 40 хвилин відповісти на всі запитання від будь-яких гостей студії.

Згодом, Володимир Зеленський сказав в ефірі «Право на владу» під час телефонної розмови, що не прибуде на ефір та не візьме участь у дебатах.

Згодом, за лаштунками ефіру «Права на владу» у розмові з ТСН президент Петро Порошенко пояснив, чому приїхав без запрошення до студії. Очільник держави каже, що вирішив використати всі можливості, аби запросити на дебати свого конкурента Володимира Зеленського.Loading...