live
Новини » Львів 523

Друзі Садового часів «Галицьких інвестицій» збудують у Львові багатоповерхівку та офісний центр

загрузка...
загрузка...

У будівлі Науково-дослідного і проектно-вишукувального інституту «Львівтеплоелектропроект», що на вул. Шота Руставелі, 7, після реконструкції з надбудовою, відкриють центр комерційно-ділової діяльності. А на місці занедбаної будівлі поруч вибудують багатоповерховий житловий будинок.

Відповідні містобудівні умови та обмеження сьогодні, 12 квітня, погодив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Згідно з рішенням виконкому, ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» отримало містобудівні умови та обмеження на реконструкцію з надбудовою будинків під літерою «А-5» та «А-6» на вул. Шота Руставелі, 7 під центр комерційно-ділової діяльності.

<nbsp;>

Ділянки під цими будівля, площею 0,1046 та 0,0899 га, у листопаді 2018 року сесія Львівської міської ради передали в оренду на 10 років ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» та ПП «Нордік». Втім, тоді повідомляли, що будівлю наукового інституту реконструюють під готель із приміщеннями громадського призначення. Для цього земельні ділянки з земель промисловості перевели до земель житлової та громадської забудови.

Як запевнили в управління архітектури та урбаністики, після реконструкції будівель під комерційний центр, висотність збільшиться лише на 1 поверх – до 27 та 28,9 м. Відсоток забудови земельних ділянок має залишитись незмінним.

Згідно з даними системи YouControl, ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» було засноване у 1994 році, зареєстроване вона за адресою вул. Шота Руставелі, 7. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновниками товариства є 286 фізичних і юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками є Богдан Пужак та Ростислав Крок, а керівником – Володимир Гриценко. Всі вони були співвласниками компанії «Галицькі інвестиції», яка належала міському голові Львова Андрію Садовому.

<nbsp;>

Богдан Пужак та Ростислав Крок також є кінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ «Руставелі 7’я», якому виконком сьогодні погодив будівництво житлового будинку на вул. Шота Руставелі, 7-Я. Дев’ятиповерхівку зводитимуть на місці закинутої споруди, що примикає до будівлі, яку реконструюють під центр комерційно-ділової діяльності. Йдеться про ділянку завбільшки 0,1355 га, цільове призначення якої – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Ділянка також належить до зони Г-2 і входить у межі історичного ареалу Львова. Згідно з дозвільною документацією, ділянка не повинна бути забудована на більш, ніж 37%, а будинок не перевищувати 32 м.

Нагадаємо, нині на вул. Шота Руставелі триває будівництво торгового центру, а неподалік, на площі Петрушевича, мають збудувати підземний паркінг.

Loading...
Loading...
Loading...