Новини » Політика 12 квітня, 2019, 14:47 блоги
Чим Порошенко мене переконав
Андрій Павлишин
журналіст, громадський діяч, історик та перекладач

Порошенко переконав мене, що варто йти голосувати за нього. Я ціную сміливість і твердість у відстоюванні своєї позиції. Аргументи були переконливі, удар тримав добре, особливо у випадку негідника Степанова, якому плюй в очі, а він каже «Божа роса».

Цікава ситуація з «1+1». Свого сцикуняру і симулякра Зеленського притримують до останнього, а Порошенка виставили на публіку під шильдою «чорний бік виборів». І ведуча тітка з неприємним гидотним голосом мочить Порошенка «нє па-дєцкі». Чи буде вона такою ж принциповою з боягузом-симулякром?

Ржунімагу – Зеленський не має смартфона і не може поговорити по месенджеру. Зеленський продемонстрував усе хамство і неповагу до закону. Та ще й незнання. Він вважає, що правитиме Україною з 22 квітня. Ага, ага. Доведеться почекати до інаугурації.

А ще я знаю, чому Зеленський не бажає стати поруч із Порошенком. Він соромиться свого низенького зросту: такий собі «комплекс ліліпутіна». Якшо що – то ріст не важливий, хоча поруч із двометровим митрополитом Андреєм я би чувся дещо мізерно. Але й поруч із низеньким Джемілевим я почуваюся доволі сковано.

P.S. Тільки цілковитим кретинізмом команди піарників Порошенка можу пояснити той факт, що вони змарнували його потенціал під час попередніх років і місяців. Він добре чується в студії, переконливий у дискусії, має що сказати журналістам. До нього накопичилося стільки претензій саме через оте велике мовчання, нечисленні «паркетні» інтерв’ю і абсурдні конфлікти з журналістським цехом.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:13 :52