Новини » Світ 11 квітня, 2019, 15:51
Журналіст розповів, як Тереза Мей хоче використати вибори до Європарламенту
ZIK
ZIK

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей використовуватиме вибори у Європейський парламент, як козир у перемовинах з правим крилом своєї правлячої консервативної партії. Політик буде заохочувати якнайшвидше проголосувати колег за свою програму виходу з ЄС.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив колишній головний редактор російської служби ВВС в Лондоні Андрій Остальский.

«Формально, Британія погодилася до 31 жовтня вирішити свої питання. Та Тереза Мей наполягає на тому, що потрібно терміново щось ухвалити, а саме програму виходу, яку вона давно узгодила з ЄС. Три рази програму з тріскотом відштовхнули, але Тереза Мей хоче запропонувати її вчетверте», – каже експерт.

Парламенту треба буде ще впорядкувати законодавство, відповідно до того, про що прем'єр-міністр Великої Британії домовилася у Брюсселі, зазначає Андрій Остальский.

«Тереза Мей мала мандат на управління до 30 червня, втім оглядачів це не бентежить. Вони думають, що згідно британського законодавства, парламент може робити все що завгодно. Історія настільки безпрецедентна, що можна очікувати будь-чого», – наголошує Андрій Остальский.

Великобританія ніяк не може вирішити, що їй робити, адже розкол в суспільстві і елітах – величезний, підкреслює колишній головний редактор російської служби ВВС в Лондоні.

«Суспільство розколоте навпіл, тому неможна впевнено передбачити результат референдуму, якщо такий відбудеться. Що цікаво, влада не хоче повторного голосування і робить усе для того, щоб його уникнути», – говорить експерт.

Крім того, у влади Великобританії немає найменшого бажання брати участь у загальноєвропейських справах, переконаний колишній головний редактор російської служби ВВС в Лондоні.

«Я думаю, що Тереза Мей буде використовувати вибори у Європейський парламент, як «козир» у перемовинах з правим крилом своєї правлячої консервативної партії. Вона їм скаже: «Ви ж не хочете брати участь у європейських виборах знову? Тому давайте до кінця травня-червня ухвалимо мою програму виходу», – додає експерт.

Нагадаємо, Саміт ЄС погодив продовження терміну Brexit до 31 жовтня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 03:39 :42